Przegląd mebli ogrodowych – wiosna 2018

Dodał/a 6 Kwi, 2018

Ogród to nie tylko miejsce pracy. To również idealne miejsce do wypoczynku, wśród kwiatów, krzewów i pięknej zieleni. Jeśli nie wiesz, jakie meble ogrodowe warto wybrać sprawdź co dla Ciebie przygotował sklep Hop-sport. Robimy przegląd wiosennej oferty 2018.

Kokony ogrodowe

 

Źródło: www.hop-sport.pl

www.hop-sport.pl

Kokony w formie huśtawek – pięknie się prezentują, są bardzo wygodne i można spędzić w nich miło czas. Można umieścić je na balkonie, w ogrodzie, czy nawet w salonie. Kokony są wykonane ze stali malowanej proszkowo. Cała konstrukcja jest stabilna i wytrzymała. Duży komfort zapewni nam gruba poduszka. Kupując kokon w sklepie Hop-sport.pl otrzymamy dodatkowo dwa grube koce polarowe na chłodne wieczory oraz pokrowiec. W kokonie znajdzie się miejsce dla dwóch osób. Do produkcji całej huśtawki zostały użyte materiały, które są proste w utrzymaniu czystości.

Leżaki – huśtawki ogrodowe

huśtawka ogrodowa leżak

Źródło: www.hop-sport.pl

Bardzo wygodny wiszący fotel. Dzięki miękkiej poduszce poczujemy się w nim przyjemnie i bezpiecznie. Do wykonania tej huśtawki również użyto wysokiej jakości stali malowanej proszkowo. Wnętrze kosza jest wykonane z polyrattanu-techorattanu. Co ważne, cała konstrukcja jest stabilna, dodatkową zaletą jest odporność na działanie warunków atmosferycznych oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Fotel możemy szybko złożyć i rozłożyć. Zmieści się zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie oraz w domowym salonie. Ma wyjątkowy, elegancki i stylowy wygląd. Daje poczucie przytulności.

Krzesła, sofy i stoły ogrodowe

Meble ogrodowe w promocji

Źródło: www.hop-sport.pl

Widoczne na zdjęciu fotele i sofa są wykonane ze stali, wykończone plecionką technorattanową. Komfort wypoczynku na fotelach ogrodowych i sofie podnoszą wygodne, miękkie poduszki, łatwe w utrzymaniu czystości.
W zestawie znajduje się również stalowy stolik kawowym wykończony technorattanem z hartowanym szklanym blatem. Wszystkie prezentowane meble są lekkie i stabilne. Co ważne, wykonane z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych.

Uwaga!

Na przedstawione meble ogrodowe w dniach 7-8 kwietnia w sklepie www.hop-sport.pl obowiązuje zniżka nawet do -30%. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjnymi promocjami. Z nami wzbogacisz swój ogród, sprawdź!

Zostaw Komentarz